top of page

O mně

Martin Stejskal

Každý má nějaký příběh a zde se pokusím velmi stručně převyprávět ten můj. 

Jmenuji se Martin Stejskal a vystudoval jsem právnickou fakultu v oboru Právo a právní věda. Ještě během studií jsem získal příležitost pracovat v jedné z největších a nejuznávanějších advokátních kanceláří v České republice, kde jsem se věnoval zejména finančnímu právu a bankovnictví, podílel jsem se také na přípravě Národního rozvojového fondu. Byla to nabídka, jež je pro většinu právníků, ale i pro studenty práv snem a prací, která se neodmítá. V této kanceláři jsem pracoval více než tři roky a získával cenné zkušenosti, zároveň jsem ale už v té době toužil po nezávislosti a svobodě rozhodovat o svém čase.

Začal jsem proto studovat finanční trhy a obchodování na burze, kdy jsem stejně jako většina začínajících obchodníků prodělával. Prošel jsem několika skupinami, které prodávaly trading signály a poskytovaly know-how, ale téměř jsem se neposunul. 

Trpělivě jsem se učil, vyzkoušel různé strategie a postupně jsem vytvořil vlastní obchodní systém, který k dnešnímu dni obchoduji už přes 4 roky. Nyní jsem full time traderem. V současné době mám díky trading challengím ve správě více než jeden milion dolarů, a právě proto jsem se rozhodl spustit projekt StejskyFX a pomoci tak dalším začínajícím, ale i pokročilým traderům na cestě k úspěchu při obchodování na burze. V roce 2023 jsem také založil Alternativní investiční fond, v rámci kterého spravuji kapitál pro některé mé klienty.


Nyní prostřednictvím Trading Signálů a Alternativního investičního fondu poskytuji mé know-how s cílem pomoci Vám uspět na burze. Obchoduji za pomoci sofistikovaných obchodních modelů jako je Volume Profile, Order Flow či Tape Reader. Na rozdíl od většiny trading skupin jsem plně transparentní a pravidelně zveřejňuji výpisy z obchodních platforem, aby bylo možné ověřit mé výsledky a také to, že nejsem jen prodavač trading kurzů jako většina trading skupin.

Martin Stejskal

Moje cesta

2021-dosud

Profesionální trader

Tradingu se věnuji už 8 let, avšak profesionálním traderem v pravém slova smyslu jsem až od roku 2021. Obdobně jako u většiny traderů byly začátky velmi tvrdé, ale nyní je mou jedinou prací trading a byznys okolo tradingu.

2018-2022

PORTOS s.r.o., advokátní kancelář

Od roku 2018 jsem působil jako právní asistent v PORTOS, kde jsem se věnoval zejména oblasti bankovnictví a finančního práva. Tato zkušenost mi dala do tradingu a financí další náhled, který běžný trader nemá.

2017-2022

Fakulta právnická - ZČU v Plzni

Od roku 2017 jsem studoval na FPR ZČU v Plzni, kde jsem mimo jiné prošel i kurzy v oblasti Finančního práva, Základů národního hospodářství a Práva a ekonomie. Studium jsem úspěšně zakončil složením státních zkoušek a získal tak magisterský titul v oboru právo a právní věda.

bottom of page